Opinie o Nas
Czas i koszty dostawy

Czas realizacji zamówienia

Każdy z produktów ma przypisany czas realizacji zamówienia (Opisany w każdym produkcie osobno). Najwcześniejszy możliwy termin wysyłki jest automatycznie szacowany przez system w momencie złożenia zamówienia, następnie potwierdzany jest wiadomością e-mail przez biuro handlowe.

Zamówienia docierają zwykle w ciągu 48h od daty wysłania. 

 

Szybki termin dostawy !
Towar który dostępny jest w magazynie wysyłamy w następny dzień roboczy po złożeniu zamówienia po spełnieniu odpowiednich warunków : 

- Zamówienie złożone jest do godziny 16:00 wraz z potwierdzeniem przez biuro handlowe, oraz wszystkie produkty dostępne są z szybkim terminem dostawy.

 

Koszty Dostawy :

Koszty przesyłek dzielą się na trzy kategorie : 

Przesyłka standardowa kurierska do 30 kg ZAWSZE - 15 zł

Przesyłka standardowa Inpost (Paczkomat) - 12 zł 

Przesyłka gabarytowa kurierska typ A od 30 kg do 100 kg - 85 zł 

Przesyłka gabarytowa kurierska typ B od 100 kg - 120 zł 

Przesyłki kurierskie standardowe jak i gabarytowe można zakupić również ,,za pobraniem'' z dodatkową opłatą 9,20 zł.

Przykład 

Przesyłka standardowa kurierska kosztuje 15 zł 

Przesyłka standardowa kurierska za pobraniem kosztuje 24,20 zł

UWAGA WAŻNE ! 
 

W przypadku połączenia gabarytów przesyłkę realizujemy w cenie największego gabarytu zamówionego przez klienta np. połączenie pralki oraz laptopa przyjdzie w dwóch przesyłkach w jednym koszcie wysyłki ! 

Towary z przedłużonym terminem realizacji 

Towar który nie jest dostępny w magazynie wymaga naszego zamówienia, może wydłużyć termin realizacji o którym będziemy informować wiadomościami e-mail oraz telefonicznie.

 

Uwaga !

- Terminy dostaw obowiązują tylko z dni robocze z wyłączeniem świąt oraz weekendów w które firmy kurierskie nie dostarczają zamówień .

- Produkty z przyspieszonym terminem dostawy wysłane w piątek dotrą do klienta dopiero w następny dzień roboczy, w tym wypadku w poniedziałek.

- Terminy doręczeń obejmują jedynie firmy kurierskie (DPD, DHL, INPOST), natomiast w przypadku wyboru innej formy dostawy termin może ulec wydłużeniu. 

- W przypadku wybrania tradycyjnego przelewu na konto , termin może ulec wydłużeniu ze względu na księgowanie przelewu na koncie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium