Opinie o Nas
O firmie
O Firmie
 
Elektronicon dostarcza sprzęt komputerowy najwyższej jakości. Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w elektronice oraz dostarczanie naszym Klientom produktów o niepowtarzalnym stylu, jakości oraz najwyższej klasy technologicznej pochodzącej od wyselekcjonowanych dostawców , a równocześnie w przystępnych cenach.
Do naszych atutów można zaliczyć : wiedza, jakość, profesjonalizm oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. 

Przez cały okres istnienia naszej marki na rynku wielu klientów zdążyło już się przekonać o jakości naszych produktów dostarczanych przez liderów w branży komputerowej. 

 

Filozofia Marki

Tworzymy przyjazny dla klienta sklep

Każdego dnia sklep rozwija się pod kątem tworzenia zabezpieczeń i bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji oraz komfortu użytkowania strony.

 

Klient zawsze na pierwszym miejscu 

Dział odpowiadający na zgłoszenia klienta to wyspecjalizowana kadra która podnosi swoje kompetencje na dedykowanych szkoleniach usprawniających działanie firmy oraz obsługę klienta.

 

Gwarancja niskich cen

Dzięki liderowi wśród elektroniki użytkowej gwarantowane jest dopasowanie cenowe odpowiadające każdemu klientowi , szerokie zaplecze produktowe pozwala dopasować asortyment do szerokiego grona odbiorców

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium